ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

אבן צפחה

אבן צפחה היא סוג של אבן סלע טבעית שמיוחסות לה תכונות מובהקות במיוחד של חוזק ויציבות. ישנם מגוון שימושים לאבן צפחה ביניהם: חיפוי אבן, ריצוף חוץ ועיצוב קירות לבנים בתוך הבית.  אבן צפחה היא סוג של אבן שכבתית, אותה ניתן למצוא בטבע באזורים שונים בעולם.
תכונה נוספת של אבן צפחה, ההופכת את השימוש בה בתחום העיצוב לפופולרי במיוחד טמון בעובדה שניתן לעצב אותה בקלות וליצור איתה מראות אטרקטיביים במיוחד. ניתן להשיג אבן צפחה במגוון גוונים ובעיקר בשחור, אפור, קרם, טורקיז, אדום ומגוון צבעים ייחודיים נוספים. תכונה חיובית נוספת של צפחה באה לידי ביטוי ביכולת העמידות הגבוהה בפני ספיגה של הצפחה. תכונה זאת גורמת לכך שרבים משתמשים בצפחה גם לצורך חיפוי גגות.

אבן צפחהבמידה וגם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות העיצוביים הרבים של עיצוב באמצעות אבן צפחה כמו גם מהפונקציונליות האיכותית שלה, הגעתם למקום הנכון. "בריק אנטיק" מציעה עבורכם אבני צפחה במגוון רחב של גוונים ומרקמים, שיכולים להיות מושלמים הן לריצוף וחיפוי חיצוני, הן לחיפוי פנימי, לריצוף או לכל מטרה עיצובית אחרת שעבורה אתם מעוניינים באבן צפחה.

אבן צפחה – פתרון אידיאלי לעיצוב הבית
כאמור, קיימת אפשרות להשיג אבני צפחה במגוון רחב של צבעים, מרקמים וצורות וליצור באמצעותם מראה אטרקטיבי וייחודי בכל חלל הן בבית, הן במשרד והן בכל מבנה אחר.
אבן צפחה יכולה להכניס אווירה חמימה ונעימה למבנה ולהשתלב בצורה נפלאה בכל חלל ובכל סוג עיצוב.
בכדי להשיג תוצאות עיצוביות מקסימליות חשוב להקפיד ולבחור אבני צפחה בגוון הנכון ובצורה שתתאים בצורה האידיאלית לעיצוב אותו אתם מעוניינים ליצור ולסוג האווירה אותה אתם מעוניינים שהוא ישדר.

לאחר בחירת צפחה והתקנתה, ישנה חשיבות להבין לעומק את צורת התחזוקה המומלצת של הצפחה, זאת מכיוון ששימוש בחומרי ניקוי מסוגים שונים יכולים לגרום להרס האבן ובכדי לשמור עליה במצב ההתחלתי לאורך שנים ארוכות כדאי להימנע מלעשות טעויות מהסוג הזה ולהשתדל לשמור עליה ככל שרק ניתן.

אבן צפחה – כל אחד והעיצוב שלו
כאמור, כל מי שמחפש חומרי גלם לצורך חיפוי קירות או מטרות עיצוביות אחרות, יגלה מהר מאוד את אבן הצפחה ואת יתרונותיה השונים. הצפחה מתאימה הן לקירות הבית, הן לריצוף, לחיפוי חיצוני לבניית קירות וגגות בבית. הצפחה מגיעה במגוון רחב של סגנונות, צבעים, גוונים ומרקמים, מה שמאפשר את הבחירה האופטימאלית מתוך המבחר המוצע. באמצעות צפחה ניתן ליצור משטח גס ומחוספס או משטח חלק ועדין, הכול בהתאם לבחירת הלקוח ולצורה המשתלבת בצורה הטובה ביותר עם העיצוב הכללי של החלל.
ב"בריק אנטיק" תוכלו למצוא מגוון רחב של אבני צפחה בגוונים וצבעים שונים ולבנים מסוגים נוספים, באמצעותם תוכלו להשיג תוצאות של עיצוב אטרקטיבי וייחודי ויחד עם זאת גם ליצור אווירה חמימה, נעימה ומיוחדת.

תגים: