ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

סוגי בריקים אם תמיד התעניינתם בחיפוי בריקים לקיר בסלון? במטבח? אולי חיפוי בריקים חיצוני? המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם!

כל סוגי בריקים הם אריחים דקורטיביים, בהם משתמשים לחיפוי קירות פנים או חוץ. לאחרונה הפכו קירות הבריקים להיות פופולאריים ביותר. בריקים מיוצרים במגוון דגמים וגדלים, אנו מספקים מגוון רב של סוגי בריקים למשל:

סוגי בריקים

  1. בריקים לחיפוי חיצוני
  2. בריקים עדינים לסלון או המטבח
  3. בריקים אדומים / לבנים / שמנת / צהבהבים / אפורים / טבעיים
  4. בריקים מפירוק וחידוש
  5. בריקים לעיצוב גינות
  6. אבן בריק ישראלית
  7. בריקים בהתאמה אישית

לאחר שתבחרו איזה מסוגי הבריקים הוא המתאים עבורכם נשמח לספק לכם ייעוץ והנחיות מקצועיות לגבי הזמנת הבריקים, מדידת השטח הנחוץ לחיפוי ועוד.

איך מתקינים את כל סוגי בריקים ?

התקנת בריקים היא פעולה מורכבת ויש לדאוג שתתבצע אך ורק על ידי מקצוענים. צוות מקצועי ידע כיצד לבצע את כל שלבי ההתקנה בצורה יסודית ואיכותית וכך תבטיחו קבלת תוצאה מרהיבה.

שלבי ההתקנה כוללים פירוק של הפנלים שנמצאים בתחתית הקיר המיועד. חשוב להקפיד כי השורה הראשונה תודבק באופן מושלם וישר שכן עליה תתבסס כל הדבקת הקיר. מומלץ לשייף את הקיר כדי לאפשר הידבקות מיטבית של האריחים לקיר.

החומר בו נעזרים להדבקת הבריקים הוא מוצר מיוחד שלא נמכר באופן פרטי, אלא אך ורק על ידי ספקים לחברות מקצועיות.

התקנת הבריקים משתנה מסוג לסוג, וכן בהתאם לגודל הלבנה. מקצוען בתחום ידע לבצע את ההתקנה באופן מושלם בין אם מדובר בהתקנת בריקים מסיביים לקירות חיצוניים או הדבקת בריקים עדינים ודקורטיביים על קיר קטן בסלון הבית.

התקשרו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ לגבי סוג הבריק המתאים עבורכם, ולבירור פרטים אודות ההתקנה והמחירים. נשמח לספק המלצות ותמונות של פרויקטים בביתם של לקוחות עבר מרוצים.