ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

מעוניינים לעצב את מטבחים עם חיפוי בריק, בסגנון יחודי ומרשים? חיפוי בריק קורץ לכם? אתם ממש בעמוד הנכון! בעמוד זה נפרט על מספר סגנונות חיפוי עבור מטבחים מודרניים ומטבחים בסגנון וינטאז' ונעזור לכם לבחור את סגנון החיפוי הנכון ביותר עבורכם למטבחים עם חיפוי בריק. בין אם קירות המטבח שלכם זקוקים להגנה מרבית מהילדים המתרוצצים בו באמצעות חומרים איכותיים וחזקים ובין אם אתם מעוניינים לעצב את הבית שלכם בסגנון ייחודי שעוד אין אצל אף אחד מהחברים שלכם, מטבחים עם חיפוי בריק יכול להיות פתרון מושלם עבורכם.

טיפים לעיצוב מטבחים עם חיפוי בריק

כשאתם בוחרים את סגנון החיפוי המועדף עליכם, יש לשלב זאת עם סגנון העיצוב הקיים של הבית. לדוגמה, אם תבחרו להכניס קולטן אדים ותנור עם עיצוב מתכתי מובהק למטבחים עם חיפוי בריק שלכם, סביר להניח שחיפוי בריק רטרו או באמצעות לבנים עתיקות לא ישתלב עם המראה המודרני שמכשירי חשמל אלו משווים לבית שלכם. התאמת החיפוי עבור מטבחים שונים צריכה להיעשות בצורה איכותית ומושכלת, שלוקחת בחשבון את המאפיינים השונים של מכשירי החשמל, משטחי העבודה ושאר האלמנטים העיצובים של המטבח שלכם.

בריק רטרו

מטבחים מחופים באמצעות בריק רטרו יקבלו הרגשה של מלון דרכים או מסבאה של ימי הביניים ברוב המקרים, אלא אם כן ישולבו עם פריטי העיצוב הנכונים שישוו למטבח מראה מעודן יותר. הלבנים האדומות בסגנון של ימי הביניים מזכירות סצנה מסרט ישן נושן, או מבנים אירופאים שמשמשים עד היום כמסעדות או מלונות דרכים. מי שנוהג לטייל במדינות אירופה השונות, יוכל לשאוב השראה מביקור במסעדות הרגילות של מדינות אירופה, בהן ניתן למצוא פעמים רבות חיפוי בריק. עיצוב מטבחים עם חיפוי בריק בסגנון זה יכול להקנות לבית שלכם מראה מיוחד ביותר, אם נעשה בשילוב תוספות העיצוב הנכונות והמתאימות לכך.

בריק מודרני

חיפוי בריק עבור עיצוב מודרני במטבח יכול להתבצע באמצעות בריק מודרני וייחודי. השילוב של הצבעים המיוחדים שלא מופיעים בבריק הרגיל עם פריטי העיצוב המודרניים המאפיינים את המטבח החדש שלכם יכול ליצור מראה ומיוחד. חיפוי מטבחים באמצעות בריק מביא עמו ניחוח של וינטאז', הרגשה ישנה נושנה בטוב טעם, אך העיצוב המודרני של הלבנים בהן תעשו שימוש לצורך עיצוב המטבח שלכם יכול להביא את השילוב הנדרש ליצירת מראה חדש – עיצוב יוקרתי ומודרני עם ניחוח אמיתי של פעם.

סיליקט

זהו סגנון עיצוב מטבח המאפשר יצירה של קוים מלאים וישרים במטבח שמנסה להקנות ליושביו הרגשה מסודרת ונקייה. זהו סגנון שמתאים למטבחי וינטאז' ולמטבחים מודרניים כאחד. הקווים הישרים של הסיליקט והחומר המיוחד ממנו לבנים אלה עשויות מקנה למטבח שלכם מראה ייחודי והרגשה נקיה ומסודרת, וזאת מבלי לפגוע מהטעם היוקרתי של עיצוב מטבחים באמצעות חיפוי בריק.

לצד הסגנונות שהוזכרו לעיל קיימות אפשרויות עיצוב רבות באמצעות לבנים מסוגים רבים, אותם ניתן לשלב במטבח הביתי שלכם.