ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בונה או משפץ בית? יודע מהם בריקים? בוא וראה מה תוכל לקבל אצלנו.

החלטת לשפץ או לבנות בית? בחירה במוצרי "בריק אנטיק" תהפוך חלום למציאות.
אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיי אדם הינה בניה או לחילופין שיפוץ של בית. מדובר בהשקעה המהווה מעמסה כלכלית ורגשית, לעתים על אדם אחד ולעתים על משפחה שלמה. הבחירה במוצרי "בריק אנטיק" תביא למיצוי ומימוש החזון שיבוא לידי ביטוי בתום השיפוץ/הבניה.

חברת "בריק אנטיק" מעניקה שירותים וייעוץ לא רק ללקוחות פרטיים אלא גם לארכיטקטים, מעצבי פנים, מעצבי מבנים ועוד. בנוסף, בחברתנו נערכים סיעורי מוחות יחד עם אדריכלים כדי להתאים את העיצוב לטרנדים החמים כיום בארץ ובחו"ל. לצד חדשנות ועיצובים בעלי אופי נועז, ב"בריק אנטיק" ניתן למצוא עיצובים קלאסיים המתאימים ללקוחות סולידיים המעדיפים עיצוב עדין, בעל מראה אירופי. כל זאת ניתן לביצוע בזכות אותם בריקים שהחברה מייבאת לארץ.

השימוש בבריקים

באמצעות חיפוי קירות בבריקים יתבצע השיפוץ ובניית הבית שתכננתם בצורה הפונקציונאלית ביותר. מוצרי חברת "בריק אנטיק", באיכותם יוצאת הדופן נותנים ללקוחותיה מענה הן בפן האסתטי והן בפן הפונקציונאלי. הבריקים הייחודיים לחברתנו מאפשרים התמודדות עם חיפויים חוץ ופנים מבניים. הבחירה ב"בריק אנטיק" תשדרג את השיפוץ/הבנייה שלכם הן מבחינה ויזואלית, תחושתית והן מבחינת איכות החומרים שתשכילו לבחור בעזרת המומחים שנעמיד לרשותכם.
בבואכם לשפץ/לבנות את ביתכם אחד האלמנטים החשובים ביותר טמון בבחירת צבע. הבריקים הייחודים שלנו מתאפיינים בשלל צבעים, למשל בריקים אפורים, אדומים, כהים, בהירים ועוד, המתאימים לכל אופי וסגנון שתבחרו לחפות בו את ביתכם, גינתכם, בית העסק שלכם, הקמין ועוד. בחירה במוצרי "בריק אנטיק" תהפוך כל פנטזיה למציאות.
חומר הגלם שעליו מושתתים הבריקים הינו החימר. השימוש בחימר הוא זה שישווה בסופו של יום לביתכם או לכל פינה אחרת שתבחרו לשפץ/לחפות את המראה היוקרתי, החם, השונה והמבדל משאר העיצובים שראיתם עד היום. השימוש בחומר הגלם חימר מאפשר לבריקים שלנו לעמוד בטמפרטורות חמות במיוחד כמו גם קרות במיוחד, כך שמדובר ברמת בידוד שונה ממה שהכרתם עד היום.
אבני הצפחה הייחודיות לנו ישמשו ללקוחותינו לחיפוי חיצוני או פנימי על פי בחירתם. השימוש באבני צפחה המתאפיינות ברמת ספיגה נמוכה כך שניתן להשתמש בהן לחיפוי חיצוני. השימוש באבן ציפחה יעניק מראה חמים וישרה אוירה נעימה בין אם תבחרו לחפות בה חלקים מביתכם או מבית העסק שלכם. אבן הציפחה מגיעה בשלל צבעים ובמידות שונות, הכל יותאם לצרכי הלקוח ולשביעות רצונו המלאה.
בריק רטרו הינו בריק שניתן באמצעותו לחפות שטחים פנימיים וחיצוניים. השימוש בבריק רטרו ישווה מראה קלאסי, בעל נופך כפרי. בריק זה ניתן להזמין בצבעים שונים על פי דרישת ורצון הלקוח. לבריק זה טקסטורה אחידה דבר המוסיף לחוזקו ולעמידותו, יתרונו הגדול בכך שאינו מבצע "השתלטות" על שאר החלקים שבחרתם לעצב. ניתן לשלב בריק זה עם בריקים אחרים ובכך להעצים את ייחודיות העיצוב שתבחרו.
בחירה בבריק מודרני תסייע במתן מראה נקי ועכשווי. צרכי הלקוח מבחינת גוון וגודל עומדים בלב הבחירה בבריק המודרני. בריק זה ישווה מראה מודרני לכל פינה אותה תבחרו לחפות.

סוף דבר

חברת "בריק אנטיק" מתמחה בייבוא חיפויי אבן ובשיווקם. בשונה מחברות אחרות העוסקות בתחום, ברשותנו מפעל באירופה המייצר עבור שלל לקוחותינו בארץ ובחו"ל בריקים ואבני חיפוי המתאימים בסגנונם ובאופיים לטרנדים הנהוגים כיום במדינות המכתיבות את אופנת חיפויי האבן. ייחוד זה מאפשר ללקוחותינו בארץ לעצב את בתיהם בסגנון וברוח העיצובים המובילים בחו"ל. בבחירת חיפויי האבן של "בריק אנטיק" תתאפשר הגשמת חלום ומימוש כל פנטזיה עיצובית באשר היא.
הבחירה במוצרים האיכותיים, העומדים בסטנדרטים עולמיים ישוו לנכס שלכם נופך יוקרתי ובכך יעלה קרנו. מוצרי "בריק אנטיק" יאפשרו בניה ושיפוץ אשר יעניקו בסיום touch ייחודי ואסתטי המאפיין פרוייקטים בעלי רוח אירופאית. הבחירה בבריקים תרחיב את האפשרויות לשלב סגנונות שונים במקום אחד, התרומה ליפיו ועיצובו של הבית תעלה בעשרות מונים עם הבחירה בבריקים לחיפוי ועיצוב.

מהם בריקים

שטח התצוגה ומשרדי "בריק אנטיק" שוכנים במושב משמר השבעה. גישה נוחה ומהירה אלינו מהיישובים הבאים: בית דגן, רמלה, לוד, אור יהודה, יהוד, נווה מונוסון, סביון, הוד השרון, אשדוד, געש, גינתון, גדרה, הרצליה, הרצליה פיתוח , חולון, כפר סבא, רעננה, נס ציונה, נחשונים, נווה ימין, קרית אונו, בני ברק, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, ראשון לציון, ראש העין, רמת השרון, בת ים, תל אביב ועוד יישובים רבים במרכז ובשפלה.
יש לכם Waze ? חפשו "בריק אנטיק" ותגיעו אלינו בבטחה.