ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

לבנים לחיפוי קירות משדרג כל סלון או מטבח לחדר מודרני ויוקרתי. הלבנים מגעים בגוון רחב של צבעים ומתאימים לכל עיצוב פנימי. ניתן להזמין את הכמות הרצויה לפי הזמנה מראש ואת ההתקנה ניתן לבצע על כל קיר בין אם הוא קיר גבס, רגיל או בטון.

לבנים לחיפוי קירות

איך מחליטים איזה לבנים לחיפוי קירות מתאים לבית

עיצוב הבית הוא מלאכה מורכבת ויש להיוועץ עם מומחים בתחום. מעצבי פנים אדריכלים ועוד. הם אלו שיתנו לכם את העצות הכי טובות איזה סוג או גוון של לבנים כדי להשתמש בכדי לחפות את הקיר וכמובן כל איזה קיר הכי טוב להתקין את הלבנים.

לאדריכלים ומעצבי הפנים יש מגוון רחב של כלים שיכולים בעזרת לעשות לכם סימולציה איך הבית שלכם הולך לראות לפני שמתחלים לקנות את כל החומרים או החפצים לעיצוב הבית.

כמו כן יש מעצבים שנושאים בכל האחריות ומעצבים לכם את הבית מ-א' ועד ת' לפי הנחיות שקבלו מכם.

לעצב את הבית לבד יכול להיות אתגר לא קטן עבור אחדים מאיתנו ותחביב כיף לאחרים. בכל מקרה כדי תמיד להתייעץ לפני מתחלים לעבוד. אם יש לכם שמשפחה משהו שיכול לעזור זה מעולה אם אין חברת בריק אנטיק תוכל לייעץ לכם בחינם איזה חיפוי מתאים לקיר ביתכם.

לבנים לחיפוי קירות מזמינים לפי מטר מרובע

אז החלטתם איזה קיר לחפות באמצעות לבנים ובאיזה צבע יהיו ללבנים. עכשיו עוברים לחישוב כמות הלבנים שיש לזמין עבור ביצוע התקנת הלבנים על גבי הקיר.

מטר פשוט או סרגל גדול יכולים לעשות את העבודה. מה צריך לעשות זה למדוד לפי מטר מרובע את גודל הקיר. כלומר גובה כפול רוחב. את הנתון הזה מצרפים להזמנה של הלבנים.

מי עושה את ההתקנה של לבנים לחיפוי קירות

לא כל אחד יכול לעשות זאת ורצוי מאוד לקחת בעל מקצוע מקצועי בתחום אחרת הלבנים יצאו עקומים ואף יכולים עם הזמן ליפול מהקיר.

לחברת בריק אנטיק מתקיני לבנים לחיפוי קירות בעל ניסיון של שנים בתחום שיכולים לתקין לכם את הבריקים לצורה מדויקת ויפה מאוד. אז אל  תהססו תתקשרו או השאירו הודעה לשאלה או לקניה.