ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

כיור מונח בבתים משדרג את עיצוב החדר לעיצוב יוקרתי ומודרני. מעצבי פנים משלבים בעיצוב החדרי השירותים והמקלחות כיור מונח. הכיורים המונחים הם מהווים כיום חלק משמעותי בעיצוב בתים מודרנים. הכיורים עשויים מבטון דבר שגורם למוצר להיות מוצר חזק ועמיד לאורך שנים. ישנם מגוון רחב של עיצובי כיורים וכיום מעצב פנימים יכול להתאים לעיצוב החדר את הכיור מכיוון הכיורים מגיעים בשלל צבעים צורות וגדלים. כל שעליכם לעשות זה לבחור את הכיור המתאים לכם וחדר השירותים, האמבט או המקלחת יכול להיות משודרג.

כיור מונח

כיור מונח בעיצוב מודרני

כיורים יכולים להיות חלק עיקרי בחדר או יכולים להבלע לתוך עיצוב החדר כך שלא ירגישו בו. גישה זאת הייתה נהוגה שנים רבות ובכל עיצוב הכיור היה נבלע בתוך עיצוב החדר בדרכים שונות יש שהיו ממקמים את הכיר מתחת גובה השולחן או בוחרים לצבוע את הקירות באותו צבע של הכיור והכל בכדי שהכיור לא יהיה בולט בחלל החדר. כיום לא  כך הדבר, מעצבים רבים בוחרים לתת לכיור משמעות ומבליטים אותו  כל שיוסיף לעיצוב החדר. כיורים מונחים הם עיצוב מודרני שכל הבית חדש עם מראה יוקרתי רוצה שיהיה לו. הכיור מגיע במגוון גדלים וצבעים שיכולם להתאים לכל חדר. כמו כן גם הצורות של הכיור המונח לא קבועות, יש סוגים שונים של כיורים מונחים מסגנונות שונים של עיגולים ואליפסות עד לסוגים שונים של מרובעים.  כך אין צורך התאים את החדר לכיור אתם יכולים להתאים את הכיור לחדר.

כיור מונח עשוי מבטון אדריכלי

חומר הבטון ליצירת כיור מונח מעוצב מהווה יתרון משמעותי על שאר הכיורים אשר עשויים מחומרים שונים. חוזקו של כיורים עשויים מבטון אדריכלי עמידים במפגעי כלים גדולים ולא נשברים בקלות כמו למשל כיורי הקרמיקה. הכיור מחזיק מעמד גם מבחינת כתמים כך שאין צורך לדאוג שהכיור יהיה נקי כל הזמן, חוסך זמן וכסף בניקוי הכיור מכיוון הוא לא תופס כתמים. עיצוב כיור גמיש היות המדובר בכיור שעשוי מבטון. הבטון האדריכלי מאפשר ליצור כיור במגוון צבעים צורות וגדלים ככל הדמיון מבקש. כך אם ידכם מספקת אתם יכולים לבקש עיצוב של כיור של קיים בקולקציה שלנו ואנחנו יצור עבורכם כיור חדש. כמו כן קיימים בחברתנו כיורים בשלל צבעים כגון: לבנים, חומים, שחורים אפורים ועוד… ישנם סוגים שונים של צורות שאפשר לבחור, כגון עגולים, אליפסים מרובים ועוד.