ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

חיפוי קיר בריקים הוא אחת הדרכים להוסיף עומק ועניין לחדר מסוים. חיפוי בעזרת בריקים הוא אחד מסוגי החיפויים הנפוצים ביותר, זאת משום שהוא יוצר אוירה מרשימה ומעניינת. חיפוי קיר בעזרת בריקים בהחלט משדרג את הנראות של הבית וחשוב לבצע את החיפוי תוך קבלת החלטות נכונות  בתחום.

הבריקים מיוצרים במגוון טקסטורות, צבעים, גדלים ודגמים, חשוב לבחור את הבריק שמשלים את החדר בצורה אידיאלית. ניתן לחפות קירות חיצוניים או פנימיים, קירות גדולים או חלקים מקירות, וכל שילוב של החלטות בנושא החיפוי יצור אוירה שונה לחלוטין לחדרי הבית.

חיפוי קיר בריקים

סוגי חיפוי קיר בריקים :

ישנם שלושה סוגים עיקריים של חיפוי קיר בריקים, כל סוג נחלק לתתי סוגים על פי הצבעים בהם הוא מוצע, הגדלים והדגמים של הבריק.

  1. בריקים מפירוק – בריקים מפירוק הם בדרך כלל אותנטיים ועתיקים, יוצרו בעבודת יד ולכן הם גם יקרים יותר. אומנם בריקים מפירוק שהם "יד שנייה" נשמעים זולים אך לא כך הדבר. בריקים מפירוק יגיעו ממבנים עתיקים בעלי ערך, והם יהיו נדירים ויוקרתיים. הבריקים הללו בדרך כלל לא יהיו זהים אלא בעלי גודל לא אחיד וגימור לא מושלם, אך אלה בדיוק הופכים אותם למיוחדים כל כך.
  2. בריקים רטרו – בריקים שמיוצרים באופן תעשייתי במטרה להיראות כמו הבריקים מהפירוק. הבריקים הללו יראו עתיקים, בגווני אפור ואבן ויהיו מעט לא סימטריים. הבריקים יהיו נוחים לעבודה שכן הם הותאמו בדיוק עבור קירות מודרניים.
  3. בריקים מודרניים – בריקים שמיוצרים באופן תעשייתי, בעלי מראה נקי ומודרני, חיתוך ישר ואסתטי וצבעים בעלי חיים. לרוב יהיו נוחים יותר לעבודה שכן הם מותאמים לחיפוי קירות.

הבחירה בין כל אחד מן הסוגים הללו היא אינדיבידואלית על פי טעמו האישי של הלקוח. יש לקחת בחשבון גם אלמנטים תקציביים בעת קבלת ההחלטה.