ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

חיפוי אבן – בידוד מעולה

בשנים האחרונות גם אנשים פרטיים הצטרפו לאדריכלים ולמעצבים בגילוי הפוטנציאל העיצוב האטרקטיבי והייחודי הטמון בחיפוי אבן.
חיפוי אבן משמש גם לחיפוי קירות פנים וגם לחיפוי קירות חוץ, בשני המקרים ניתן להשיג באמצעותו אפקטים עיצובים מדהימים ומרהיבים, זאת כמובן, לצד היתרונות הפונקציונליים הרבים של האבן כחומר גלם, כמו: רמת הבידוד הגבוהה שלה מפני קור וחום ועמידות בפני רעשים ורטיבות.
חיפוי אבןחיפוי אבן הוא הפתרון האידאלי עבור אדריכלים, מעצבים ובעלי בתים, המעוניינים לספק למבנה או לחללים בהם הם חיים מראה ייחודי ואטרקטיבי ויצירת אווירה חמה ונעימה לכל חלל באשר הוא.

"בריק אנטיק" היינה חברה ותיקה באירופה, בעלת מפעל לייצור בריקים במראה עתיק, החברה מתמחה שנים ארוכות בשיווק לבנים, בריקים ומוצרים דקורטיביים לחיפוי קירות ולמגוון שימושים אחרים. מוצרי החברה יוכלו לסייע לכם ליצור חלל קסום וייחודי העונה באופן מושלם על הצרכים שלכם ועל הטעם האישי שלכם.

היתרונות הרבים של חיפוי אבן

אין אדם שלא מכיר את התכונות של האבן הבאות לידי ביטוי בחוזק שלה, ביציבות שלה, במראה המרשים שלה ובעמידות שלה לאורך שנים ארוכות. חיפוי אבן יכול להתאים ולהשתלב עם כל מבנה ובכל חלל בבית או בבית העסק. מעבר לאיכויות הרבות של האבן, באמצעות הטכנולוגיה החדישה ניתן ליצור חיפוי אבן במגוון רחב של צבעים, גוונים וטקסטורות ובכך ליצור מראה ייחודי, מושקע ואמנותי. יתרון נוסף של חיפוי אבן הוא בעובדה שברוב המקרים חיפוי שכזה מתבצע ללא השארת פוגות או מרווחים בין האריחים השונים ובכך שומר על המראה הטבעי והיפה של החיפוי.
אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות משפע היתרונות של חיפוי אבן, הגעתם למקום הנכון, "בריק אנטיק" מציעה עבורכם, סוגי לבנים במגוון רחב של גוונים וטקסטורות, כל מוצרי החברה באיכויות ובסטנדרטים אירופיים. כך שבאמצעות הלבנים של "בריק אנטיק" ועל ידי בחירת מתקין מקצועי תוכלו ליהנות מכל היתרונות הרבים והאטרקטיביים של חיפוי עשוי אבן בבית הפרטי שלכם.

חיפוי אבן – הסוגים השונים של החיפוי

ישנם מגוון סוגים של חיפוי אבן, שחשוב להיות מודעים אליהם כמו גם להבדלים ביניהם, טרם ביצוע החיפוי. ההבדלים בין סוגים אלו נעוצים בעיקר בסוג האבן, עיבודה ורמת הליטוש שהיא עברה. ההבדל הבסיסי ביותר יביא לידי ביטוי בין חיפוי חיצוני לחיפוי פנימי, בעוד שבחיפוי חיצוני ישנה חשיבות גבוהה לעובי ולחוזק של האבנים לצורך שמירה על רמת הבידוד של הקיר, בחיפוי פנימי עושים שימוש באבנים דקות ועדינות יותר, וזאת על מנת שיהיה נוח יותר להדביק אותם וליצור את המראה המבוקש בתוך החלל.
ב"בריק אנטיק" תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי לבנים המתאימים הן לחיפוי חיצוני והן לחיפוי פנימי או לבניית קיר לבנים העומד בפני עצמו. תוכלו לבחור מבין מבחר רחב של דוגמאות וסגנונות בעובי ובמרקם שונה את אלו שהכי מתאימים לסוג החיפוי אותו אתם מבצעים.