ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בריקים הם למעשה לבנים שיכולות להיות עשויות מאבן, סיד, בטון או חרס. בעבר הבריקים שימשו כמרכיב בנייה בסיסי ואילו בימינו, כאשר פותחו שיטות בניה מודרניות, הבריקים עברו שינוי תדמיתי והפכו להיות אלמנט עיצובי, ומוצר שעיקר השימושים בו הוא כחיפוי קירות דקורטיבי.

הבריקים מיוצרים בשיטות שונות, והשילובים השונים של חומרים כמו בטון או חרס בהליך הייצור יוצרים מרקמים וטקסטורות שונות, כך ניתן ליצור בריק בהתאמה אישית לפי טעמו של הלקוח.

חיפוי בריקים דקורטיבי משדרג את הנראות של הבית, יוצר אוירה חמימה ונעימה אך עם זאת מודרנית ומעניינת. הבריקים הם הפתרון המושלם עבור אלו שמחפשים גיוון או שדרוג לחלל הבייתי שלהם, למשרדים ואף למבנים ציבוריים.

בריקים תמונות

איך לבחור בריקים לשדרוג הבית?

בחירת בריקים היא בחירה מורכבת, ואם נקבל את ההחלטה בצורה שקולה ונכונה נצליח לשדרג את האוירה בבית, וליצור חלל אסתטי ומאוזן. בעת קבלת ההחלטה נשקול את הגורמים הבאים:

  1. מיקום - יש להחליט היכן נרצה למקם את חיפוי הבריקים. ישנה אפשרות לחפות קירות חיצוניים וישנה אפשרות לחפות קירות פנימיים. רבים מחפים קירות במטבח או בסלון, שהם חללים משותפים לדיירי הבית בהם נשאף להוסיף עניין ועיצוב מודרני.
  2. צבע - כמות הגוונים של הבריקים היא אין סופית, הגוונים הבהירים יותר כמו שמנת או לבן יוצרים אוירה מינימליסטית, מוארת ונקייה. לעומת זאת הגוונים הכהים יותר יוצרים חלל מודרני וחד. ישנה אפשרות לבחור גם בגוונים דומיננטיים יותר, שהופכים להיות מוקד עניין ואלמנט מרכזי בעיצוב הבית. מומלץ להיעזר במעצב מקצועי כאשר בוחרים גוון לבריקים, שכן הגוון יכול לשנות את האווירה בחדר מקצה אל הקצה.
  3. גודל - חשוב למדוד באופן מדוייק את הקיר אותו אנו רוצים לחפות. עלינו לחשב מגרעות בקיר או נקודות חשמל שיש להותיר חשופות, וכן לחשב גם את האזור בו כרגע ניצבים פנאלים. החישוב הוא קריטי עבור הזמנת כמות מתאימה.
  4. תקציב - כפי שציינו ישנם גדלים, סוגים ודגמים רבים של בריקים, לכל דגם מחיר שונה בהתאם לתכונותיו ולסוג הבריק. עלינו לערוך חישוב של השטח אותו נרצה לחפות ולהשוות דגמים שונים מבחינת המחיר עבור שטח זה. במידה והשטח קטן נוכל לבחור גם בדגמים היקרים יותר, אך כאשר השטח שברצוננו לחפות הוא יחסית גדול, רבים יעדיפו לבחור בחיפוי בעל מחיר ממוצע.

אצלנו בבריק אנטיק תמצאו מגוון רב של בריקים ותהנו משירות לקוחות מקצועי שיעזור לכם בקבלת ההחלטה! בנוסף הוספנו גלריית תמונות כך תוכלו להתרשם מתמונות של עבודות קודמות שלנו. התקשרו עוד היום 03-528-1110

מקבץ בריקים תמונות להתרשמות