ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בריקים על קיר גבס בבית מוסיף לעיצוב הבית והופך את הקיר מקיר פשוט לקיר דקורטיבי שנותן לבית הראה מודרני. אנשים רבים חוששים להוסיף על קיר מגבס תמונת כבדות, מעמד לטלוויזיה ועוד דברים כבדים אך אם מבקשים מבעל מקצוע שירות או עצה מבינים איך אפשר להתגבר על מגבלות קיר הגבס ולהתקין כל דבר שרוצים כולל התקנת בריקים. בעלי בתים רבים עושים עבודה עם קירות גבס בשעת שיפוץ הבית אם רוצים לעשות עוד נישה נחמדה או איזה קיר בידוד שיעשה לכם את החלל של החדר יותר מסודר או אפילו איזה חדר פנימי לקריאה או למחשב. קירות גבס כיום משתמשים בתים רבים ואין מין הנמנע להתייחס אליהם שונה משאר הקירות הבית ולכן כדי לכם לתקין עליהם מה שאתם רוצים לרבות בריקים לחיפוי קירות.

בריקים על קיר גבס

הדבקת בריקים על קיר גבס

להדביק בריקים על קיר גבס יכול להיות להיות הרבה עבודה ומצריך דיוק מסוים וכמובן ניסיון יעזור פה. אך אם את רוצים לעשות זאת בעצמכם הנה כמה הנחיות הכרחיות: ראשית יש לוודא שיש לכם מספיק בריקים בשביל הקיר שאתם רוצים להדביק עליו את בריקים. לאחר שחשבתם קניתם את הבריקים יש עליכם לחתוך את כמה בריקים לשתיים כדי יהיה לכם את העיצוב של אחד מעל שני חצאים כדי שלא יקרה מצב שכל הבריקים מסודרים אחד מעל השני רק בגלל שזה פחות יפה. לחתוך את הבריקים צריך כלי מיוחד או שתזמינו בעוד מועד בריקים חצויים. דבר שני שיש עליכם לעשות זה למצוא דבק מתאים להדביק את הבריקים על קיר גבס. ועכשיו מתחילה מלאכת ההתקנה, מתחילים מתחתית הקיר ומדביקים את השורה הראשונה. חשוב לציין השורות צריכות להיות מפולסות אחרת שורות הבריקים יהיו עקומות וזה יצור לכם קיר עם חיפוי בריקים עקום. השורה הראשונה הכי חשובה אם תפלסו אותה טוב מאוד יהיה לכם הרבה יותר קל עם השורות הבאות אחריה.

אז אם יש לכם זמן וקצת ניסיון עם שיפוצים בבית אני ממליץ להדביק לבד את הבריקים אחרת כדי להיוועץ עם בעל מקצוע מוסמך. לחברת בריק אנטיק מתקיני בריקים עם ניסיון של שנים שיכולים לעשות לכם את העבודה בצורה טובה מאוד. אז אל תהססו תצורו קשר השירות אדיב ופגישת יעוץ בבית הלוקח בחינם.