ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בריקים מפורקים מעטרים את כניסות הבתים, סלונים, חדרי שינה, קירות חיצונים של הבית ועמודים תומכים. עיצוב בתים אשר משולבים בהם בריקים מוסיף יוקרה ומודרניות. בריקים מפורקים הם לבנים של בתים ישנים מאירופה אשר היו חלק מעיצוב בתים באירופה במשך שנים רבות. בתים באירופה נבנו באמצעות הלבנים/בריקים אלו. בתים רבים היו משאירים את הקיר חשוף מטייח או תמונות לרוב מטעמי תקציב. הבתים הללו היו השראה לציירים ואומנים רבים שהביאו את הבית הרגיל לאומנות היוצרת וכך נחשפו מעצבים רבים לרעיונות חדשים. כיום, באופן אירוני, קירות הבתים מטויחים ומעצובים בברקים כדי ליצור בהשראה של קיר חשוף. בריקים אלו מעצבים קירות של אנשים רבים הקיר זקוק לנגיעה של הבריקים הישנים מאירופה על מנת להפוך למודרני ועכשווי.

בריקים מפורקים

בריקים מפורקים אותנטיים

בריקים אותנטיים מאירופה מגיעים מאתרי בניה שבהם הבתים נהרסים או מפורקים ליסוד בכדי לבנות בתים חדשים שנבנים באיכות בטיחותית גבוה יותר. הבתים הישנים נבנו אומנם עם בריקים במלט אך היסודות שלהם אינם חזקים דיו וגם לרוב הבתים הישנים נהרסים בכדי לבנות בנינים רבי קומות. בעת הריסת הבית בריקים מפורקים אשר לא נהרסו נמכרים למשווקים וסיטונאים שמוכרים אותם בשווקי העולם לעיצוב בית חדשים כחיפוי קירות. הבריקים הללו אינם חד גוונים, ישנם מגוון רחב של בריקים ואותנטיות שלהם נוכחת בהם. הבריק עצמו נחתך לכמה חתיכות כך של לבנה מגיעה רחבה ודקה מיועדת לחיפוי קירות הבית מפנים ומבחוץ. שלא כמו מגוון הרחב של הגוונים גודל הבריקים לרוב הינו גודל סטנרטי ברוב סוגי הבריקים. אומנם אין אפשרות מגוון רחב של גדלים אך זה אינו משפיע לרע לעיצוב הבית ולרוב זה התורם המשמעותי לעיצוב בית יוקרתי ומודרני.

בריקים מפורקים לבית

בכל חלקי הבית אפשר לשלב את הבריקים מהסלון המפואר, חדרי השינה וקלה במטבח ובחיפוי קירות חיצוי של הבית. מעצבים ואדריכלים משלבים באופן חלקי את הבריקים בבית כדי להדגיש ביופי חלק מהבית החשוב שיש לעצב אותו. הבריקים מוסיפים לחלל החדר יוקרה ויופי שאפשר להתפאר בו. בריקים צבעים שונים יכולים להעצב כל חלק בבית. אם יש לכם קירות לבנים ניתן לשלב בריקים בצבע לבן שיעטר את קיר הטלויזיה  מקיר חלק אנמי לקיר מעוצב ויפה. ישנם עוד הרבה אפשרויות אך אציין עוד אפשרות אחת שזה עיצוב חומות בית פרטי. בתים פרטים מוקפים בחומה גובה שיכולה להיות משולבת עם בריקים מפורקים. ההרגשה של בית יפה לא מתחילה בתוך הבית או בתוך הגינה, היא מתחילה במראה הראשון שאנחנו רואים את הבית ובתים פרטים צופים בהם מבחוץ ולכל בית פרטי העיצוב שלו. כך שכדי לעצב את קירות החיצונים של הבית בבריקים מפורקים