ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בריקים לחיפוי קירות הם אחת הדרכים המודרניות לשדרג את הבית היא לבצע חיפוי קירות בעזרת בריקים. כדי להביא לתוצאה אידיאלית עלינו לוודא שעבודת החיפוי תתבצע בצורה איכותית ומדויקת על ידי מקצוענים.

ניתן להתקין חיפוי בריקים על קירות חיצוניים, קירות פנימיים, קירות של מטבחים או אמבטיות, קירות של סלון וקירות של חדרי שינה. בשנים האחרונות ישנה מגמה של שימוש בחיפויי בריקים גם במוסדות ציבוריים, במשרדים ובעסקים. למעשה ניתן להתקין חיפוי בריקים בכל חדר בו תרצו לשדרג את האווירה.

בריקים לחיפוי קירות משדרג כל חדר, ממצה את הפוטנציאל העיצובי של החלל, ויכול ליצור כל מראה בו יחפוץ הלקוח – מראה רומנטי, אוירה מודרנית, חדר עתיק באווירת רטרו, אווירה חמימה או נקייה, אסתטית או קריאטיבית ולמעשה אין גבול ליכולות העיצוביות של חיפוי הבריקים. כך שכדי לכם לבחור בריקים לחיפוי קירות הבית שלכם. תבחרו בריק אנטי חברה עם מחירים כדאים לכל בית בישראל.

בריקים לחיפוי קירות

טיפים לביצוע התקנת בריקים לחיפוי קירות :

  1. יש לבצע ניקיון יסודי של הקירות והפנלים לפני הדבקת הבריקים. שאריות צבע עשויות להתקלף עם השנים ולהפיל את הבריקים.
  2. יש לוודא שהקיר ישר ומפולס לפני שמתחילים בהדבקה, לאחר הדבקת הבריקים המראה העקום יבלוט משמעותית יותר משבלט בעבר.
  3. ההדבקה צריכה להתבצע מהרצפה לתקרה ולא להפך, הדבקת בריקים שתתחיל מלמעלה תביא לכך שהבריקים יחליקו למטה ויאבדו את המבנה הישר שיצרתם.
  4. יש להתאים את סוג הדבק אל הקיר ואל הבריק. כלומר הדבקת בריקים מסוימים תדרוש חומרי הדבקה מסוימים ואילו בריקים אחרים ידבקו בצורה מיטבית עם חומרים אחרים. בנוסף ישנם חומרים המתאימים לקירות בטון ואילו אחרים אידיאלים עבור קירות גבס.
  5. חשוב להגן על הקיר שמאחורי הבריקים, אם מדובר באזורים בעלי נטייה לרטיבות נמרח חומרים מתאימים להגנה על הקיר, אם מדובר על קירות חיצוניים נגן על הקיר מפני תנאי מזג אויר קיצוניים.