ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בריקים לבנים הם למעשה לבנים עשויים אבן המשמשים לחיפוי דקורטיבי של קירות פנים או חוץ. בשנים האחרונות הפכו הבריקים הלבנים להיות מאוד פופולאריים בקרב מוסדות ציבוריים, משרדים ובתים פרטיים. הבריקים הם הצהרה אופנתית מודרנית, שתורמת לעיצוב המרשים של כל חדר.

טרנד הבריקים לחיפוי קירות מהווה חלק ממגמה של חזרה לחומרים טבעיים ושימוש בגוונים בהירים כמו לבן, שמנת, אבן וכדומה. בריקים לבנים יוצרים מראה נקי, אוירה חמימה, ביתית ונעימה, בין היתר משום שהם מזכירים לנו את הבנייה העתיקה המסורתית.

ניתן לרכוש את הבריקים במגוון טקסטורות, צבעים וגדלים, כאשר המחיר משתנה בהתאם לאיכות הבריק והסוג שלו.

בריקים לבנים

לפני שמתקינים חיפוי בריקים לבנים:

ראשית, נדגיש כי בחירת בריקים לבנים היא החלטה מורכבת שתלווה אותנו לאורך שנים רבות, זאת בשל מחיר הבריקים שאינו זול יחסית וכן בשל הליך ההתקנה שאינו פשוט. נמליץ לבחור חיפוי בריקים שמשתלב עם הריהוט ועם הנראות הכללית של החדר, וכן כזה שאתם סמוכים ובטוחים שאתם אוהבים.

שנית, נמליץ ללקוחותינו לערוך מדידה מדויקת של הקיר אותו ברצונם לחפות. טיפ- יש למדוד את הקיר כולל הפנאלים וכן לחשב חיתוכים שנאלץ לבצע בעקבות נקודות חשמל.

לבסוף, ההמלצה השלישית שלנו ואולי החשובה ביותר, היא לבחור במתקין מקצועי, מדוייק ואסתטי, שיבצע את העבודה בצורה מרשימה. מתקין מקצועי ידע כיצד להתמודד עם אתגרים בפרוייקט ולהעלים פגמים של הקיר.

איך מתבצעת התקנת בריקים?

כפי שציינו ניתן להתקין בריקים על קירות פנים או על קירות חוץ, הם מהווים הצהרה אסתטית ומשדרגים את הנראות של החדר. ישנן שתי שיטות עיקריות להתקנת בריקים:

  1. הדבקה של החיפוי על קיר קיים. בעת הדבקה על קיר קיים הקבלן ינקה את הקיר ביסודיות ויסיר את הפנאלים.
  2. בנית קיר חדש. בנייה של שורה אחר שורה של הבריקים. על הקבלן להיות מיומן ומנוסה בשיטה זו.

למה לבחור דווקא בבריק אנטיק?

אנו בבריק אנטיק מייבאים ומשווקים חיפויי בריקים. אנו מחזיקים מספר רב של דגמים, עיצובים וגוונים של הבריקים לבנים.

אנו מציבים כערך עליון את האיכות של המוצרים שלנו, קהל לקוחותינו המרוצה יעיד כי בריקים שנרכשו אצלנו מחזיקים מעמד ונראים נהדר לאורך שנים רבות.

אנו בבריק אנטיק מתגאים בשירות הלקוחות המקצועי שלנו, שישמח לייעץ לכם בקבלת ההחלטה. בנוסף אנו מתחייבים על זמני אספקה קצרים.

אז אם אתם מחפשים בריקים הגעתם למקום הנכון, התקשרו עוד היום – 03-5281110.