ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בריקים דקים לחיפוי קירות נחתכים בגובי של שש עשרה מילימטר מבריק שלם. בעבר באירופה היו בונים בניינים באמצעות בריקים שלא כמו היום שבונים בית באמצעות לבנים גדולות. הבריקים מובאים ביבוא ממדינות באירופה מבניינים שהרסו אותם והם נמכרים לחברות עוסקות במכירה של חיפויי קירות באמצעות בריקים. בחברות נחתכים לחתיכות של בריקים דקים עבור חיפוי קירות ובאמצעות מנוף הרמה מעלים את הבריקים לקומה הרצויה. כל חברה עובדת עם במדינה אחת או שתיים עם חברה אחת או שתיים ובאמצעות אנשי קשר במדינות הללו מיבאים את הבריקים לארץ ומוכרים אותם במחירים נוחים לכל כיס.

בריקים דקים

 

למה בריקים דקים ?

התשובה פשוטה וקצה, פשוט לא צריך בריקים עברים. ואם אתם רוצים לקרוא קצת יותר אני מרחיב. למעשה אין צורך בבריק עבה כי את קירות הבית בונים באמצעות לבנים או בטון ואין כדאיות כלכלית לבנות קיר מבריקים. עוד סיבה חשובה היא ההתקנה של הבריקים, הבריקים מודבקים על הקיר באמצעים שמחזיקים בריקים במשקל מסוים ואם רוצים להדביק בריקים עבים אזי צריך התקנה יותר חזקה או מורכב. דבר שהוא מיותר מכיוון התקנת בריקים לחיפוי קירות אינו משמש לשמירה על חום או קור הבית כך הסיבה היחידה היא היופי. ואם מדובר רק לעשות את הבית יותר יפה אז מה שחשוב במאמת היא הבטיחות שהבריקים לא יפלו ואם נשים בריקים דקים בסכנת נפלית הופכת לזניחה.

בריקים דקים לבית גוונים

בריקים דקים מגיעים במגוון רחב של צבעים וטקסטורות שונות מבריקים לבנים פשוטים עד בריקים בצבעים אדומים עזים. יש גוונים של אפור, חום, צהובים וכחולים כך שיש לכם לבחור את הצבע המתאים לכם לבית. רצוי לבחור מעצב פנים עם ניסיון בחיפוי קירות הבית מבפנים ובחוץ. אם את חלוצים של עיצוב עצמאי כדי לכם להתייעץ בחינם עם יועצים של חברת בריק אנטיק הם בעלי ניסיון רב עם אהבה למקצוע כך שתקבלו את השירות הכי טוב והכי אדיב.

תתקשרו עוד היום 035281110 לחברת "בריק אנטיק". החברה נותן שירות של יועץ בבית הלקוח בחינם ללא התחייבות. במפגש תוכלו לשאול היכן, כמה ואיך עובדים עם הבריקים.