ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בריקים במטבח למראה חדשני ומודרני כחלק מעיצוב כולל של הבית. כיום מטבחים רבים חולקים חלל משותף עם הסלון ואם אנחנו מעצבים בית ובעיקר את סלון חשוב לקחת בחשבון שעיצוב המטבח הוא חלק מעיצוב הסלון. ישנם סוגים שונים של עיצובים שיכולים לשדרג לכם את העיצוב הפנים של ביתכם האיכותי מבניהם הוא עיצוב באמצעות חיפוי בריקים. חיפוי נותן מראה מודרני או רטרו תלוי בדרישות הלקוח או חזונו של המעצב שיתאים לכם לבית החדש או המשופץ.

בריקים במטבח

בריקים במטבח כחלק מהסלון

אנחנו עם שאוהב מרחב ושפע וקירות כבר לא עושים לנו את זה כמו פעם, כך ברוב הבתים בארץ המטבח נמצא בחלל אחד עם הסלון, כלומר אין קיר עם כניסה נפרדת באמצעות דלת למבטח ויש מטבחים עם חלון שירות שאפשר להוציא ממנו את האוכל (היה טרנד די חזק בשנות השמונים). בכדי לנצל את בצורה מרבית את גודל הבית וליצור כמה שיותר אפקט של בית רחב וגדול, עיצובי הפנים החדשים מוותרים על הקיר הפריד בין המטבח לסלון וכך נוצר חלל אחד גדול עבור מרכז הבית.

עיצוב הסלון מכיל בתוכו את עיצוב המטבח ולא מאפשר לנו להתפשר במרכיבו. כל אלמנט והאמירה שלו נשמע קצת פלצני אך נותן אפקט גם לאנשים שלא מבנים בנושא. אם אתם רוצים לשדר מסר של אנשים פשוטים שלא נמצאים בבית הרבה אזי יש להסתפק במבטח קטן ועם מקרר סטנדרטי עם אתם רוצים להעביר מסר אתם שפים קטים וחזקים בכל הקשור למטבח(גם אם אתם לא) יש לקנות מקרר גדול, שתי דלתות להוסיף אי באמצע המטבח עם הרבה ארונות ופרזולים. זה עושה רושם טוב וגם בסופו של דבר נוח וכיף להשתמש בו.

בריקים במטבח עם חיפוי בריקים

אך לא די ברכישת הדברים נכונים אלה חשוב שכל האלמנטים בבית יהיו מסוכרנים אחד עם השני בכדי ליצור מראה חדשני ויפה. בכדי להגיע לרמת עיצוב פנים גבוה יש אשר צובעים עם הקירות הבית בגוון אחיד או משתנה אבל אני ממליץ להוסיף חיפוי בריקים. החיפוי נותן אפטק של עומק והעשרה למראה הבית ושלא הכל טייח עם צבע, חיפוי בריקים הוא עיצוב מודרני שרבים מאיתנו אוהבים לראות בתמונות של בתים חדשים. עצה ממני, כדי להתקשר המחירים סבירים.