ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בריקים בזול יכולים להימכר אך רק מסיטונאי או ממשווק אם אתם קונים בריקים מבעל מקצוע זאת אומרת שהוא קנה את הבריקים ממשווק או מסיטונאי במחיר זול ומוכר לכם את הבריקים עם אחוזים נוספים כלומר צד שלישי. היתרון בקניה ממשווק מורשה זה היכולות שלך כצרכן להוריד את פערי התיווך של בעל המקצוע ואם מדובר עם כמות גדולה של בריקים, מחיר ליחידה יכול להיות משמעותי בפער המחירים הסופי שלקוח צריך לשלם עבור סה"כ העבודה. כך שאם אתם מחפשים להוזיל לעלויות כדי לכם לקנות את החומר נפרד ממשווק מורשה ולחפש בעל מקצוע שיתקין לכם את הבריקים לחיפוי הקירות בבית שלכם.בריקים בזול

בריקים בזול ממשווק

משווקים כיום פותחים את דלתותיהם ללקוחות פרטים כלקוחות עסקים. כל אחד בין אם הוא בעל עסק מצליח, יזם בתחום או לקוח שרוצה עיצוב יפה, פונה למשווק בכדי לקנות את החומרים לעיצוב קירות מחופיים בבריקים. היתרון בקניה ממשווק היא די ברורה שזה המחיר. יתרון נוסף זה המבחר, מבחר המוצרים שיש למשווק הינו מבחר רחב וקיים בכל מיני צורות, צבעים ובגדלים. כמו כן ישנה אפשרות ליצור עבורכם, בין אם אתם לקוח קצה או בין אם אתם לקוח עסקי, את המוצר שמתאים לכם כלומר אם אתם ראיתם בקולקציית המוצרים שלנו מוצר אתם רוצים את אותו מוצר בצבע שונה? זה אפשרי. אם אתם רוצים מוצר בגודל אחר? זה גם אפשרי. המפעל של משווק הבריקים יכול למכור לכם מוצר יחודי עבורכם במחיר הכי זול בשוק.

בריק אנטיק היינו משווק מורשה בעל מגוון רחב של מוצרים בתחום של חיפוי קירות וכיום משווק מוצרים לריצוף רצפות, כיורים ומוצרים נלווים לקישוט הגינה. מגוון רחב של מוצרים אלו יכול להגיע בגדלים, צורות וצבעים שונים. כל המוצרים של חברת בריק אנטיק מפורסמים באתר וגם בגלריית המפעל שממוקמות במושב משמר השבעה, יצחק קורדובה, משק 73. כל שעליכם לעשות זה ליצור קשר איתנו בטלפון 03-528-1110 או להשאיר פרטים באתר ונציגו יחזרו אליכם בהקדם. כמו כן יש לזכור שאם אתם מעוניים בפגישה בביתכם או בעסק שלכם הייעוץ חינם וללא התחיבות.