ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בריקים בדירה הינו עיצוב שמתחזק מיום ליום ונעשה בו שימוש בבתים בכל רחבי הארץ. הבריקים מחפים את קירות הבית או חלק מהם. הבריקים מוסיפים לעיצוב הבית אלמנטים בגוונים וטקסטורות שונות. הבריקים מצטרפים למגמה של עיצוב הבית לחומרים טבעיים אשר משרים אווירה בחלל החדר חמה וידידותית עם מראה נוסטלגי. המראה הוא מראה לבנים של בניה ללא טייח אך לא כך הדבר למעשה הבריקים קיום נוספים על הטייח של הקיר והם נועדו לעיצוב בלבד.בריקים בדירה

הלבנים הם חומרי בנייה שנעשה בהם שימוש לפני מאוד שנים ונחשבים לחומרי בנייה חזקים מאוד. הבריקים המקורים שיצרו נעשו מחרס אך כיום מיצרים בריקים במגוון צבעים, גדלים. הטכנולוגיה ליצירת בריקים השתכללה עם השנים וכיום מיצרים את הבריקים יותר חזקים ויותר עמידים לאורך השנים. כך שיש לנו שני סוגי בריקים: בריקים ישנים מפורקים מאירופה והסוג השני בריקים חדשים שמיוצרים בטכנולוגיה חדשה במגוון צבעים וגדלים לפי דרישות הלקוח.

התקנת בריקים בדירה

את הבריקים מתקינים על קירות הבית מבפנים ומבחוץ. יש שני דרכים. הראשונה היא על ידי הדבקה של בריקים לקירות הבית והדרך השנייה היא בנייה שורה לאחר שורה. אנשי המקצוע מייעצים ללקוח את אופן ההתקנה הרצוי עבור קירות הבית. השלב הבאה הוא לקנות את הקיר משאריות צבע ישן ומסירים את הפאנלים בחלק התחתון של הבית. מוודאים שקו התחתון שממנו מתחילים להתקין את בריקים נקי ואז מתחילים להרכיב את בריקים.

טיפים להתקנת בריקים בדירה

הרכבת בריקים על קירות גבס היא שונה מקיר בלוקים או בטון רגילים. ולכן יש להשתמש בחומרי הדבקה שיתאימו להדבקת הבריקים לקיר הגבס. כאשר יש פתחים בקירות מתקינים חיזוקים מתאימים למניעת קריסה של הבריקים. בחדרי שירותים או מקלחת כאשר יש לחות ורטיבות ממליצים להשתמש בסילר שהוא חומר איטום שקוף אשר מונע ספיגית מים.

חברת בריק אנטיק מספקת מגוון רחב של בריקים לחיפוי קירות מבריקים מפורקים עוד בריקים חדשים מיצורים מבטון. כמו כן מגוון רחב של מוצרים נוספים כדי לכם לראות בקטלוג כמו ריצוף מבטון, מוצרים לגינה ועוד…