ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

ככל שהזמן עובר וחיפוי הבריקים הולך והופך פופולרי יותר ויותר, אנו רואים גם צמיחה חדה בפופולריות של בריקים האפורים. הבריקים האפורים הם אלמנט עיצובי מרשים, שמשלב בתוכו גם פרקטיות. הפרקטיות של הבריקים האפורים באה לידיי ביטוי בכך שהם מגיעים בגוונים שמשתלבים בצורה אידאלית עם רוב הצבעים. הצבע האפור הוא אלגנטי ומתוחכם ולכן בריקים אפורים יוצרים אוירה מודרנית ומרהיבה.

בבחירת בריקים אנו ניצבים בפני החלטה קשה בתחום הגוון, ישנה קשת גוונים רחבה בצבע האפור וכל גוון יוצר אוירה אחרת בחדר. הגוונים הכהים יותר יוצרים אוירה מודרנית וחדה ואילו הגוונים הבהירים יוצרים אוירה קלילה ורכה יותר. מעבר לגוון ובדומה לכל הבריקים האחרים, גם הבריקים האפורים נמכרים בשלל גדלים וטקסטורות.

בריקים אפורים

היכן ניתן להתקין חיפוי בריקים אפורים?

את הבריקים האפורים ניתן להתקין על קירות פנים או קירות חוץ. למעשה הבריקים משדרגים כל אזור בבית, בין אם חדר מדרגות,  מטבח, סלון ואף חדר שינה. מומלץ לשקול התקנת בריקים אפורים בכל חדר בו תחפצו לשדרג ולרענן את האוירה.

את הבריקים ניתן להתקין כחיפוי על גבי קיר קיים, לאחר הליך יסודי של הכנת הקיר, או ניתן להתקין אותם כקיר חדש שכבה על גבי שכבה.

מבחן התוצאה – בריקים אפורים:

הבריקים אפורים משרים על החדר מראה מודרני וחדשני, את הבריקים נוכל לקבל בשלל גוונים, גדלים ומרקמים. הגימור הגס של הבריקים, כלומר גימור שאינו מושלם, שנוצר בעקבות שימוש בבריקים לא אחידים מתאים יותר עבור קירות חיצוניים, ואילו גימור נקי ועדין הוא פופולארי יותר בקירות פנימיים.

חיפוי בריקים אפורים משרת את הלקוחות לאורך שנים רבות, זהו מראה שאינו מתיישן ותמיד תורם לנראות של החדר. אם תרצו לערוך שינוי קל בגוון ניתן באמצעות סילר להכהות את הבריקים האפורים וליצור מראה חד ומודרני יותר.

מחפשים בריקים אפורים? רק בבריק אנטיק!

אם אתם מחפשים דרך לשדרג את המראה של הבית שלכם, ליצור חלל מודרני ומרשים, בריקים אפורים הם התשובה עבורכם.

אנו בבריק אנטיק מייבאים ומשווקים דגמים רבים של הבריקים אפורים, בשלל סגנונות ומרקמים. הבריקים שלנו הם האיכותיים ביותר בשוק, אנו מתגאים במוצר שלנו וקהל לקוחותינו יעיד כי איכות המוצרים הוא עיקרון עליון בבריק אנטיק.

הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם בנושא בחירת בריקים אפורים וכן בנושאי שאלות נוספות בתחום, לייעוץ חינם בבית הלקוח התקשרו- 03-528-1110.