ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

בטון אדריכלי

בטון אדריכלי הוא הדבר החדש אשר מפותח מאוד בתחום הבנייה. סוג של אריחים ייחודים אשר מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת. היכולת של הטכנולוגיה לייצר מגוון רחב של מוצרים לפי הנחיות האדריכל גורמת ל בטון אדריכלי להיות מבוקש בכל תחום הבנייה כגון עיצוב בתים מבפנים, עיצוב בתים מבחוץ, עיצוב גינות, עיצוב משרדים, בתי קפה ועוד… בטון אדריכלי הופך כל מבנה או עיצוב להיות מדבר בנלי דבר מודרני ומעניין אנשים אוהבים.
בטון אדריכליהבטון קיים הרבה שנים ולאחרונה יש גל גדול ומשמעותי של ביקוש למוצרים עשויים מבטון אשר מאפשר לכל אדריכל לעצב בכל צורה את פרויקט שלו באיכות גבוהה וללא פשרות. בטכנולוגיה הקיימת בבטון שנוצר מתרכובות של חומרי בטון מתקדמים בתחום ויוצרים מוצר חזק ועמיד לאורך שנים.

בטון אדריכלי הטכנולוגיה

בארצות הברית בטון אדריכלי נעשה מאוד נפוץ ומבוקש בכל תחום הבניה. השימוש בבטון מאפשר ליצור מוצר בצפיפות גבוה. מוצר שנוצר בצפיפות גבוה איכות החומר יותר טובה. בסוגים רבים של חומרים רמת הצפיפות החומר אינה גבוה ולכן איכות החומר נמוכה לעומת הבטון.
חומרים שמרכיבים את הבטון נבחנו בקפידה. המצור עצמו עבר אין סוף בדיקות ולאורך השנים הפגין עמידות גבוה באקלים טרופי, בלחות גבוה ליד הים. בכולם הבטון עמד יותר חזק מאשר החומרים שבונים או מעצבים בתים.
הטכנולוגיה מאפשר לעצב מבנים בצורה דקורטיבית ללא צורך בציפויים כגון טייח או סוגיי אבנים שונים בכדי להשתמש בבטון.
בטון אדריכלי

בטון אדריכלי מוצרים מובילים

חברת בריק אנטיק מייצרת מוצרים מבטון כגון אריחי בטון, אבנים משתלבות, אבני מדרך, בטון דמוי עץ וכיורים. מוצרים אלו יכולים לעזור לכל אדריכל או לא כל לקוח אשר רוצה להוסיף נויי לבית או לעסק. המוצרים הללו הם מוצרי הדגל אשר החברה ויש ביקוש רב אליהם כמו כן קיימת אפשרות ליצור מוצר ייחודי לכל לקוח לפי דרישה. מוצרי הבטון יכולים להשתלב בכל חלק בבית לדוגמה בגינה לצורך חציית הגינה בהליכה על אבני בדרך שעשויים מבטון.

לחברת בריק אנטיק יש מבחר גדול של מוצרים עשויים מבטון.