ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

אריחי בטון אדריכלי

אריחי בטון

אריחי בטון אדריכלי זה דבר ייחודי שכל חברה או כל אדריכל יכול לעצב לטעמו האישי אריחים מיוחדים בשבילם או בשביל הלקוחות שלהם. לכל מעצב או אדריכל יש את הגישה שלו לאומנות ולכל אריח בטון יכול להיות עיצוב מקורי משלו דבר אשר מבדל עיצוב של בית או כל מבנה אחר מאחד למשנהו. אריחי בטון מעצבים את רצפת הבית בצורה מודרנית יותר אשר משרה אווירה יוקרתית לבית או לכל חלל במבנה קיים אשר רצפתו מרוצפת עם אריחי בטון.

חברת בריק אנטיק מתמחה ביבוא ושיווק אריחי בטון מעוצבים לצורכי כל בית או עסק אשר צריך תוספת של עיצוב יוקרתי. לחברה מבחר גדול של דוגמאות שמעצבי פנים או אדריכלים יכולים לבחור מבין המבחר הגדול של אריחי בטון שיש בכדי לעצב את הפרויקט הבא שלהם באיכות גבוהה ויוקרתית.

אריחי בטון בחלל הבית

אריחי בטון

אריחי בטון מגיעים בכל צורה או צבע. חברת בריק אנטיק יכולה לספק עיצוב מקורי לפי בקשת הלקוח. כל חלק בבית או מבחוץ יכול להיות עם ריצוף שונה. בבתים רבים  הריצוף בסלון שונה מהריצוף בחדר האמבטיה ששונה מהריצוף בגינה ששונה מהריצוף בחינה. לכל חלל במבנה יש לשייך את אריחי הבטון המתאימים לו. בכדי להתאים את  האריחים למקום שלהם יש להיוועץ עם מומחים שלנו בחברת בריק אנטיק ולהראות דוגמאות קיימות של אריחי בטון לפני שמזמינים את כל הכמות. הדגמה זאת תוכל ליצר לכם המחשה איך הריצוף של הבית שלכם יראה לאחר הרכבת אריחי בטון בכל חלל הבית.

אריחי בטון אופן הכנה

הכנת אריחי בטון כרוכה בתהליך ייצור פשוט ויעיל. לכל אריחי בטון מייצרים תבנית משלהם, תבנית זאת מכילה את גודל האריח הבטון וגם את צורתו שיש לעצב בתוכו. הצורות שיש בתוך התבנית אריחי בטון עשויה מנחושת ואייתה יוצרים את ההבדלים בין אריח לאריח. ניתן לייצר לכל מעצב או אדריכל עיצוב של אריחי בטון משלו. עם הנחושת יכולים להגיע לרמה גובה של דיוק. דיוק זה מאפשר למעצבים לעצב אריחים ברמה גבוה וליצור אריחי בטון יוקרתיים.

חברת בריק אנטיק יש שלל אריחי בטון באיכות גבוה ודיוק מעולה שמוסיפים לכל חלל מעוצב להיות יוקרתי וחשדני כגון אריחי בטון, אבנים משתלבות, אבני מדרך, בטון דמוי עץ וכיורים.