ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110
Logo
ייעוץ חינם בבית הלקוח: 03-528-1110

אריחים גדולים עשויים מבטון אדריכלים מגעים בגדלים גדולים מאוד יכולים לתת עיצוב מודרני ויוקרתי לבית. אריחים גדולים יכולים לשמש לחיפוי קירות וגם לריצוף חדרים. האריחים יכולים להגיע בשלל צבעים וצורות. הצורך בחיפוי באמצעות אריחים נובע מצורך לחדשנות ונותן מענה לעיצוב עבור אולמות או חדרים גדולים.

אריחים גדולים

אריחים גדולים עשויים מבטון אדריכלי

בטון אדריכלי נותן ליצרן יכולת ליצר אריחים חזקים ועמידים בפני נזקים. ליצור האריח הרצוי היצרן יכול ליצר לפי בחירת הלקוח את הצבע הצורה המבוקשת. אין צורך להתפשר יותר על דברים שמוכנים מראש תמיד יכולים לבקש משהו חדשני ובית היצור ייצר עבורכם את האריח שלכם לחיפוי הקיר או לריצוף.

בטון אדריכלי הוא מושג יחסית חדש בעולם עיצוב הפנים וחתך גדול באוכלוסיה של ארצנו אינו מודע ליכולות של הבטון וכמה הוא יכול להיות יותר זול, יפה וחדשני בעיצוב אולמות גדולים.

אריחים גדולים יכולים להגיע  בשלל צבעים מכל גוון שתבחרו ובכל צורה שתרצו. לחברת בריק אנטיק יש כמה סוגים שאתם יכולים להתרשם מהם בצבעים כחולים ואפורים. כמובן שאפשר ליצר עבורכם את הגוון שמתאים לכם.

את האריחים מקובל לקבע לקיר באמצעות ארבע דיבלים קטנים בפינות האריח. לצורך חיזוק האריח לקיר אשר על הוא מולבש.

לאלו מאיתנו שלקחו מעצב פנים ברמה גדולה שעיצב להם את העסק באמצעות אריחים גדולים עשויים מבטון אדריכלי לא הצטערו, הם גאים בתוצאה הסופית שהם קיבלו.

חשוב לזכור שבחירה באולם מעוצב ברמה גבוה וחדשני מביא לתודעת הלקוחות שלכם דבר אשר משדר יוקרה והצלחה.

אריחים גדולים מיוצרים על ידי חברת בריק אנטיק

חברת בריק אנטיק מייצרת הרבה סוגים של חיפויים כל חיפוי והסוג שלו. היכולת של המוצרים המיוצרים באמצעות בטון אדריכלי מגיעים להשיגם גדולים בין אם זה באמצעות העיצובים החדשניים או בין אם בתוצאה שמחזיקה מעמד יותר זמן מאשר שאר החומרים שמשמרים לחיפוי או ריצוף בתים או עסקים. באמצעות הטכנולוגיה חדישה ניתן לעצב כל סוג של תבנית שיכולה להיות להתאים לעיצוב הבית גם אם מדובר על פרחים או פסים קטנים.

כל זה נעשה באמצעות תבניות הדפסה של הבטון וגם כמובן באמצעות תרכובת הבטון. שילוב של השתיים מביא תוצאות איכותיות יותר מאשר כל המתחרים בתחום.